Top4sport

Novinky

Vranovské léto 2023:

15. - 16. 7. 2023 Volejbalový turnaj smíšených družstev - 15. ročník a 29. - 30. 7. 2023…

Vranovské léto 2022

Muži: 1. místo: Prázdna kasa, 2. místo: Grandi Tette, 3. místo: Rumídci, 4. místo: Ivánkovo…

Volejbalový turnaj smíšených družstev 2022

1. místo: Harakiri, 2. místo: No Name, 3. místo: Sexy bonbónky, 4. místo: Ferova družina, …

Výsledky nohejbalového Vranovského léta 2011


TROJICE:

Celkem 39 týmů se sjelo do kempu Vranovská pláž na již 6. ročník nohejbalového turnaje trojic. Týmy byly rozlosovány do 8 skupin a na celkem 6 kurtech se rozehrál tradičně velmi dobře obsazený hlavní turnaj. Z obhájců z loňska se dostavil pouze Lumír Gebel, který ovšem letos "přestoupil" do tradičně silného týmu Slonů ze Skotska. Po základních skupinách postoupilo 24 nejlepších do 8 nadstavbových skupiny, ze kterých vykrystalizoval 16-členný pavouk play-off.

V semifinále skončila cesta do finále pro Rumové pralinky a také pro tradičního účastníka bojů o medaile Fit tým. V boji o 3. místo Fit tým na soupeře nestačil a bronz z trojic ukořistily Rumové pralinky.

Finále, s tradičně velkou diváckou kulisou, bylo překvapivě hladce záležitostí týmu Zemětřesení, jehož hráči doslova roznesli Slony ze Skotska 2:0 a zcela zaslouženě zvítězili. Kapitán Slonů Radek Pelikán označil finálový výkon za nejhorší co na turnaji pamatuje.

Nejlepším hráčem byl vyhlášen hráč vítězného týmu Jirka Doubrava.

Tradičním doplňkem hlavní soutěže, je klání týmů, které nepostoupily ze základních skupin - Pohár Vranovského léta. V něm se v nejlepším světle ukázal slovenský tým Vrakuňa. Tento zkušený tým měl v kádru i 67 letého hráče!

Celkové výsledky trojic:

 1. ZEMĚTŘESENÍ (Doubrava, Ježdík, Chytra)
 2. SLONI ZE SKOTSKA (Pelikán, Kop, Gebel)
 3. RUMOVÉ PRALINKY (Bíbr, Pospíšil, Topinka)
 4. FIT TEAM (Martin Müller, Kaděra, Zemánek)

Nejlepší hráč:

 • Jiří Doubrava (Zemětřesení)

Pohár Vranovského léta:

 1. VRAKUŇA
 2. KU**A MUCHY DO P**E
 3. BUKAKKE TEROR
 4. DAKAR TEAM

Nejlepší hráč Poháru VL:

 • Jára Fronk (KMDP)

 

DVOJICE:

Stejný počet týmů jako v turnaji trojic se nahlásil i do dvojic. Hrací systém byl tedy na vlas stejný. Titul z loňského roku nikdo neobhajoval, protože dvojice kvůli dešti nebyly v roce 2010 dohrány. Během krásného tropického dne, se z 39 dvojic do semifinále dopracovaly týmy Sloni ze Skotska a Multifisting, tvořící první semifinálovou dvojici a Slezský FC s týmem Alice, kteří v pavouku tvořili druhý pár. Obě semifinále již napověděla, že nás čeká krásný závěr turnaje.

V boji o finále neuspěli Alice s Multifistingem a rozdali si to o 3. místo. Po vyrovnaném boji s výsledkem 2:1, se na vyhlášení mohli více těšit hráči z týmu Alice.

Finále dvojic letos zastínilo kvalitou i finále trojek. Boj obou týmů byl strhující a opět bylo vidět i několik zákroků z kategorie zázračných. Ondra Miklík ze Slezského FC vracel hlavičkou míč i ze spodního druhého kurtu a Sloni ze Skotska zas "vylovili" míč z diváků. Slezský FC vedl ve třetím setu již 9:7, ale radovali se nakonec Sloni. Bouřlivý potlesk diváků byl opravdu zasloužený.

Nejlepším hráčem byl vyhlášen "Bačik".

V poháru Vranovského léta se nejlépe finálovou skupinou prokousaly Rumové pralinky "B" a stříbrný pohár tak odputoval do Modřic. I v tomto turnaji se vyhlašoval nejlepší hráč a poprvé v historii se jím stal žena - Renata Peschelová, která se svým parťákem z týmu Koblížků vybojovala 4. místo.

 

Celkové výsledky dvojic:

 1. SLONI ZE SKOTSKA (Pelikán, Kop)
 2. SLEZSKÝ FC (Gebel, Ondřej Miklík)
 3. ALICE (Martin Müller, Doubrava)
 4. MULTIFISTING (Jan Pavelka, Tomáš Miklík)

Nejlepší hráč:

 • Lumír Gebel (Slezský FC)

Pohár Vranovského léta:

 1. RUMOVÉ PRALINKY B
 2. TOM a JERRY
 3. OTEVŘI KUFR
 4. KOBLÍŽCI

Nejlepší hráč Poháru VL:

 • Renata Peschelová (Koblížci)

Děkujeme všem zúčastněným týmům za účast a těšíme se na další ročník.